KONST / Litografier / Serigrafi 12931074
nr 1293 1074
Håkan Nyberg
(1938-2013), Sverige
"Vinterstorm". Signerad, numrerad 8/15, daterad -07. Serigrafi, oramad, bladets mått: 42x59 cm
Håkan Nyberg, svensk konstnär född 1938, död 2013.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 19:27:28
25/11 19:14:37
25 nov
Specialauktion Håkan Nyberg
Läs mer om Specialauktion Håkan Nyberg